הייחודיות שלנו

״שיווק הוא לא על מה אתה עושה אלא על הסיפור שאתה מספר״

החזון שלנו

אנו מאמינים שכדי שאדם יהיה מאושר הוא חייב חזון ששווה לקום בשבילו. החזון שלנו הוא לחבר בין אנשים. שיווק ובכללי עסקים הם על חיבור בין אנשים. אנחנו לא עושים עסקים עם חברות, אנחנו עושים עסקים עם אנשים. גם אם יש חברה שמנהלת מכירות רק דרך האינטרנט, הלקוח יודע שכשהו מזמין את החבילה יש מישהו שאורז אותה יש מישהו ששולח אותה ויש מישהו שיענה לו כשהוא ירצה לדעת אם הוא יכול לקבל מתנה קטנה בחינם (בכל זאת ישראלים). אנחנו מאמינים באנשים, ואנשים טובים שמשתפרים בכל יום. לכן אנו דואגים ללמוד ולהשתפר ולהשתדרג בכל יום כדי שכל השקעה בנו תהיה שווה הרבה יותר כבר רגע אחרי.

״שיפור מתמיד ובלתי מתפשר״ – טוני רובינס

מיקוד ודיוק

אנחנו יודעים שכדי לפגוע במטרה בדיוק המירבי צריך לירות חץ אחד בכל פעם. לכן אנו דואגים להיות ממוקדים וחדים ככל האפשר. אנו מאמינים בעבודה עם הקהל הרלוונטי ביותר. הקהל שלך הוא לא כולם, לכל חברה יש קהל מאוד ספציפי ששווה לה לדבר אליו. שיווק לקהל מדוייק וספציפי ולא לכולם אומר כמה דברים – זול יותר (פרסום ל 100,000 במקום ל 6,000,000). מהיר יותר, רווחי יותר והמכירה קלה יותר (כי המסר מדוייק לקהל).
לכן, אחד העקרונות הכי חשובים לנו הוא מיקוד ודיוק. גם לנו וגם ללקוחות שלנו.

איך אנחנו יכולים לעזור לך

ניהול דפים

אנו מנהלים את הדף עוזרים ביצירת תוכן מקורי מעלים פוסטים ויוצרים קהל אוהד ונותנים לו מענה 24/7.

שיווק ממומן

אנו מנהלים את חשבון המודעות מנתחים את הקהלים יוצרים את הקריאייטיב הרלווטי ומשווקים את העסק.

ניתוח מעמיק

אחד החלקים החשובים בהתליך הוא להבין מה מניב הכי הרבה תוצאות כדי להמשיך ולעשות אותו ומה פחות וזה בדיוק מה שאנחנו עושים באופן מתמיד.

שקיפות מלאה

בסוף כל שבוע אנו שולחים תקציר של הפעילות השבועית כולל כמה לידים נכנסו באיזה עלות. כמה לידים נכנסו בצורה אורגנית ומה הצעדים להמשך.