מדיות חברתיות

היום, אין אחד שלא נמצא במדיות החברתיות, יוטיוב פייסבוק, אינסטגרם לינקדאין וכו׳. עסק שם הוא עסק קיים

קצת נתונים

משתמשים פעילים

4.41 ביליון פעילים

משתמשים באחוזים

53% מכלל האוכלוסיה

זמן צפיה

10 בליון שעות של צפיה בתוכן בכל יום

מי שלא שם לא קיים

כשלקוח בודק על החברה, שואל מכרים או סתם מחפש איש מקצוע או חברה שתעזור לו. הדבר הראשון או השני שהוא יעשה זה לבדוק בפייסבוק/אינסטרגם על החברה. המדיות החברתיות הפכו לכלי חיוני בביסוס האמון בין הלקוח לחברה. הן הפכו מקור לצריכת תוכן, החברה והערכים שלה.  היום פייסבוק הפכה קרקע פורייה לחיפוש נכסים/מתכונים יוטיוב היא ממלכת צריכת התוכן כשהפכה לאחד ממנועי החיפוש העיקריים במחקר להבנת תחום בצורה מעמיקה. אנו עוזרים לך להוציא יותר מהשיווק שלך תוך בניית אמון עם הלקוחות ויצירת תוכן משותפת.

תהליך שיווק במדיות החברתיות

שיווק באמצעות ווידאו

יצירת סרטונים שיווקים לעסק

אנו יוצרים את הסרטון המדוייק לעסק על בסיס הצורך השיווקי והתכנית. מרכישת המדיה ועד עריכת האפקטים.

פייסבוק מגיע לפי-2 יותר חשיפה מאשר טלוויזיה

פרסומת בטלוויזיה עולה פי-20 יותר מפייסבוק ואינסטגרם או יוטיוב אך מגיעה רק לחצי מהחשיפה. מה גם, שעם פייסבוק ואינסטגרם או יוטיוב אנו יכולים להגיע לקהל היעד המדוייק, ואילו בטלוויזיה לא.

שיווק אורגני באמצעות ווידאו מקבל יותר חשיפה

אנשים בעידן החדש מעדיפים לצרוך תוכן מצולם ולא תוכן כתוב ולכן פייסבוק מקדם סרטון ברמה גבוהה יותר מאשר פוסטים כתובים.

שיווק ממומן באמצעות ווידאו

בדרך כלל בשיווק ממומן אנו רוצים להעביר מסר ואנו רוצים שהמסר יהיה חד ופשוט ככל הניתן, עם עריכת ווידאו מדוייקת ובניית תכנית נכונה אפשר להשיג את זה.

שיווק אורגני

בניגוד לשיווק מסורתי של מודעות/שלטי חוצות או אפילו מודעות בגוגל. פייסבוק מציעה לנו גם אפשרות פרסום בחינם. ז״א שנוכל לפרסם ממש בחינם ולקבל לקוחות אפילו איכותיים יותר שכן הם צורכים את התוכן שלנו על בסיס קבוע. כל כך הרבה לקוחות פוטנציאלים משתמשים בפייסבוק ולכל אחד מהם יש לפחות 150 חברים ולרוב המשתמשים הפעילים אפילו יותר (לפי נתוני פייסבוק). כך שמספיק שקיבלנו שיתופים בודדים לתוכן שיצרנו וקיבלנו עוד פרסום לגמרי בחינם. אנו ב- RealE Marketing יוצרים את התוכן מפרסמים ומנהלים את הדף בצורה המקצועית ביותר כדי שתוציאו יותר מהעסק שלכם.

איך אנחנו יכולים לעזור לך

ניהול דפים

אנו מנהלים את הדף עוזרים ביצירת תוכן מקורי מעלים פוסטים ויוצרים קהל אוהד ונותנים לו מענה 24/7.

שיווק ממומן

אנו מנהלים את חשבון המודעות מנתחים את הקהלים יוצרים את הקריאייטיב הרלווטי ומשווקים את העסק.

ניתוח מעמיק

אחד החלקים החשובים בהתליך הוא להבין מה מניב הכי הרבה תוצאות כדי להמשיך ולעשות אותו ומה פחות וזה בדיוק מה שאנחנו עושים באופן מתמיד.

שקיפות מלאה

בסוף כל שבוע אנו שולחים תקציר של הפעילות השבועית כולל כמה לידים נכנסו באיזה עלות. כמה לידים נכנסו בצורה אורגנית ומה הצעדים להמשך.