שיווק בגוגל

רשת החיפוש הגדולה ביותר בעולם, פרסום כאשר הלקוח כבר מתעניין.

קצת נתונים

משתמשים פעילים

90% מכלל החיפושים בעולם

משתמשים פעילים

4 מליארד אנשים משתמשים באינטרנט

זמן שימוש ממוצע

6 שעות ביום לאדם

פלטפורמת החיפוש הגדולה ביותר

עם 90% מכלל החיפושים בעולם שעוברים דרכם, כשהלקוח הנכנס כבר מעוניין ומחפש אותנו באופן אקטיבי, קמפיין גוגל הוא שלב הכרחי בתהליך השיווק העסקי. שיווק נכון, אפקטיבי ואיכותי יכול להביא לתוצאות נפלאות. 
כאשר אין לנו צורך ״לדחוף״ ללקוח, נוצר תהליך שיווק הרבה יותר חלק. השיטה נקראת שיטת "pull", שכן אנו מושכים את הלקוח אלינו אחרי שכבר ביצע חיפוש והביע התעניינות. מה שיוצר לקוח מעוניין יותר ומאפשר מכירה קלה יותר.

תהליך שיווק בגוגל

ניתוח קהל ותוכן

אנחנו מבינים מי הקהל שלך ואיך לפנות אליו.
שלב 1

שיווק ממומן

מעטפת שיווקית כוללת. שיווק ממומן עם בניית דפי נחיתה ואתרים להגעה לקהל היעד הרלוונטי שלך בצורה האפקטיבית ביותר.
שלב 2

ניתוח ומיטוב התוצאות

לאחר שקיבלנו קצת תוצאות, אנחנו יודעים מה עובד יותר ומה עובד פחות. אנחנו לוקחים את המידע, מנתחים אותו ומשפרים את הפעילות.
שלב 3

google  gDN

רשת הפרסום הגלובלית של גוגל

גוגל כאמור היא רשת חיפוש ענקית שמתפרשת על פני כל האינטרנט. פרסום ברשת ה GDN שלה אומר שנוכל גם להציע מודעות ״פוש״ ללקוחות שלנו.

רימרקטינג - שיווק מחדש

לרוב אחרי שהלקוח נכנס אלינו לאתר והשאיר פרטים או לא, אנו רוצים להגיע אליו שוב ולעזור לו לקנות אצלנו ואפילו לחמם לקראת המכירה. שיווק ברשת השיווק הגלובלית של גוגל מאפשר לנו את זה.

חשיפה ענקית

עם שימוש בגוגל נוכל להגיע לקהל הלקוחות הרלוונטי שלנו כמעט בכל מקום. בלוגים,אתרים, אתרי חדשות וכל מקום שהם יחפשו בו דבר אשר יאפשר לנו ליצור מודעות ענקית למותג שלנו.

איך אנחנו יכולים לעזור לך

מחקר מעמיק

לפני כל תחילת עבודה עם גוגל, אנו עושים מחקר מעמיק על מילות מפתח, מתחרים ושאר ירקות שאולי יכולים לעזור לנו לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

שיווק ממומן

אנו מנהלים את חשבון המודעות מנתחים את הקהלים יוצרים את הקריאייטיב הרלווטי ומשווקים את העסק.

ניתוח מעמיק

אחד החלקים החשובים בהתליך הוא להבין מה מניב הכי הרבה תוצאות כדי להמשיך ולעשות אותו ומה פחות וזה בדיוק מה שאנחנו עושים באופן מתמיד.

שקיפות מלאה

בסוף כל שבוע אנו שולחים תקציר של הפעילות השבועית כולל כמה לידים נכנסו באיזה עלות. כמה לידים נכנסו בצורה אורגנית ומה הצעדים להמשך.