שתי דרכים נוספות לשיווק דיגיטלי נכון

אלירן בנימין • 18.11.2019

שיווק דיגיטלי

ה

המשך לחמשת הדרכים לשיווק דיגיטלי נכון

2. ללמוד על פייסבוק וגוגל כדי שתוכלו לשווק בצורה ואופן נכון.

במיוחד אם שיווקתם בעבר אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות זה לעבור על מודעות דוחות ופוסטים בעבר ולראות מה עובד לכם ומה פחות, כך שם אם פחות הלך לכם בעבר, לפחות עכשיו תדעו מה עובד ואיך למטב את הפרסום שלכם.
עסק שלא ממטב את עצמו לא רק בשיווק סופו לחוות נפילה, לכן גם אם  אתם מרוויחים כמה אלפים ביום משיווק אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות זה ללמוד ממה שעשיתם, היום פייסבוק וגוגל מייצירים דוחות כל כך פשוטים וקלים להבנה כך שלפחות ברמה הבסיסית כל אחד יכול לקרוא אותם דבר שיחסוך לכם זמן יקר וכסף בעתיד, וכך תוודאו שגם מהצלחות לומדים מטעויות לומדים אפילו יותר.

בנוסף לכך,

לפייסבוק וגוגל יש המון מדריכים ודרכים ללמוד איך לשווק בהם בצורה נכונה, מה לעשות ומה בוודאות לא כדאי לעשות, איך לדאוג שאתם מגיעים ללקוחות הרלוונטיים ביותר במחיר הנמוך ביותר. תזכרו ששקל שמושקע בשיווק בידיים הנכונות יכול להיות שווה עשרה שקלים, כל שצריך לעשות זה להבין מה אתם עושים.

3. אימיילים וסמסים 

בדיוק כמו שאחרי שיחת מכירה שלא נסגרה (וגם בשיחות שכן) אנחנו עושים ״פולו אפ״ (שיחת מכירה נוספת) כדי שהלקוח יזכור שדיברנו ואולי גם יחשוב שוב על כמה הוא רוצה לעבוד איתנו. כך אנו גם עושים בשיווק דיגיטלי. רק שכאן אין לנו טלפון להרים ללקוח אלא אימיילים וסמסים ווצאפיםהיום יש שירות שנותן לנו את היכולת לשלוח ניוזלטר ללקוחות שלנו בווצאפ (Whatsapp). כך שהלקוחות שלנו יזכרו אותנו ואם ירצו אי פעם לעצב את הבית מחדש או לקנות דירה הם יפנו אלינו ישר. ליד שלא המשכנו איתו ב ״שיחה״ גם אחרי שביקר אצלנו או השאיר פרטים הוא ליד מבוזבז, ברגע שאנו ממשיכים במגעים עם אותו לקוח פוטנציאלי או אפילו לקוח שכבר קנה פעם. הסיכויים שיקנה מאיתנו שוב עולים בעשרות אחוזים.

 

אז איך עושים את זה בצורה נכונה: פשוט מאוד מציעים ערך ללקוח לדוג׳ הספר הזה שאתם קוראים כבר עכשיו, ובעצם כל הצעת ערך כזאת או אחרת בעצם סוג של ״שוחד״ חוקי כמובן. כמו ספרים, סרטונים, קורסים קצרים, וובינרים, תחרויות וכו׳ האפשרויות הן בלתי מוגבלות. הכל תלוי ביצירתיות ובידע לעשיה נכונה.