שוחים איתך בים הדיגיטלי

העולם הדיגיטלי הוא ענק, ולפעמים קצת מפחיד לשחות לבד, לכן אנחנו כאן. הרצון שלנו הוא לעזור לך להתמצות, ולמצא את הפוטנציאל שלך ושל העסק שלך ברמה הכי גבוהה שיש.

אנחנו עוזרים לעסקים לצמוח

הכרת העסק

בשלב הראשון אנחנו מבינים מה הופך את העסק שלך לייחודי ומה הערך המוסף שהלקוחות שלך יכולים לקבל ממך (גם אם זה אומר ליצור אחד כזה).
שלב 1

הגדרה ועמידה ביעדים

הגדרת ייעדים מהווה צעד חשוב בכל תהליך שהוא. שיווק, ניהול או מכירה ייעדים גבוהים ונכונים מהווים מפתח וגורם קריטי בהצלחה ובניהול השיווק הדיגיטלי של העסק.
שלב 2

בניית תוכנית שיווקית מדוייקת

לאחר שהבנו מה היעדים של העסק ומה הופך אותו לייחודי, אנחנו יכולים לבנות תכנית שיווקית מתאימה ומדוייקת לעסק (או לעסקים) שלך. כשיש תוכנית מדוייקת שלב הביצוע קל הרבה יותר.
שלב 3

ניתוח הנתונים ושיפור הביצועים

לאחר שבנינו את התכנית, אנו יודעים מה לעשות ואיך צריך לעשות. כל שנותר עכשיו הוא לבצע. שיווק בפייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, גוגל או יוטיוב טאבולה או אאוטבריין. זה לא באמת משנה. המטרה שלנו היא להרים את השורה התחתונה בעסק שלך, וזה אומר: לעשות כל מה שצריך כדי להביא לך לקוח שיקנה ויעשה לך ראש שקט.
שלב 4

קצת סטטיסטיקות

1 %
מהלקוחות הביאו לנו לפחות עוד לקוח 1 משלם​

אנחנו חושבים שזה אומר משהו על השירות שהם מקבלים ועל כמה הם מאמינים בנו.

1 %
צמיחה ב-3 חודשים הראשונים

כל הלקוחות שלנו הראו צמיחה של לפחות 50% בשלושה חודשים הראשונים (בלידים, באיכות הלידים ובמכירות).

1 %
זמינות

אנו זמינים לתמיכה מיידית כמעט כל המזן חוץ משבתות וחגים. כי ההתקדמות העסקית שלך באמת חשובה לנו.

אלירן בנימין

בעלים 

היי, אני אלירן בנימין. הקמתי את RealE Marketing במטרה לעזור לעסקים להוציא יותר מהשיווק שלהם. לכל עשור יש את הצרכים והפעולות שלו, ואני מאמין שהעשור הקרוב הצורך הגדול ביותר של צרכנים הולך להיות אמינות. אמינות במפרסמים, בחברות ובאנשים. לכן כל הפעילות היא בשקיפות מוחלטת מצד אחד ועבודה קשה וחכמה מהצד השני. האת הסיבה העיקרית שכל הלקוחות שלנו מאמינים בנו. וזאת הסיבה שאנחנו נעזור לך ולעסק שלך לקבל את התמורה הכי טובה שאתה יכול לקבל.

בואו למכור יותר בעזרת שיווק נכון וחזק יותר